test
Tuesday, June 18, 2024
Kreu Opinion Personazh

Personazh

Për mjekët si Arben Ndreu

Nga Gafur Muka   Arben Ndreun e kam njohur në vitin 2006. Kanë kaluar 14 vjet që ahere dhe shumë gjëra kanë ndryshuar. Por një gjë...

Kjo mazhorancë ka tejkaluar çdo limit, por një ditë Shqipëria do...

2 Marsi ishte ditë vendimtare për mbrojtjen e Kushtetutës. Në manifestimin popullor të thirrur nga Presidenti i Republikës Sh.T.Z.Ilir Meta Ilir Meta morën pjesë...

Presidenti Meta: Presidenca i vetmi institucion legjitim. Ulem në gjunjë para...

Në fjalimin e tij në podiumin e vendosur përballë presidencës, kreu i shtetit tha se përkulet para popullit që e thirri si president në...

Oficerja e re, Klenisa Xheka nga Bulqiza: Uniforma më bëri të...

Quhem Klenisa Xheka, e lindur më 27 prill të vitit 1997, në qytetin e vogël të Bulqizës. Kam mbaruar studimet e larta në degën...

Kampioni i Botës Ismail Keta sjell paisje për klinikën stomatologjike të...

Halil RAMA Janë të rrallë sportistët shqiptarë që kanë arritur një sukses të tillë në arenën ndërkombëtare sa ka korrur Ismail Keta, kampion i botës...

RAMIZ HYSENI, YLLI I PASHUAR!

Nga ILIR PUCA Dëshmori Ramiz Hyseni nga Sopoti i Grykës së Madhe të Dibrës, i cili dha jetën në moshën 29 vjeç në luftë me...

Major Klodian Tanushi i jepet titulli “Nderi i Qarkut Dibër” pas...

Major Klodian Tanushi, i plagosur më 6 maj, 2019 gjatë kryerjes së detyrave luftarake, në misionin e NATO në Letoni i cili ndërroi jetë...

Te fundit

Mos humbisni